Gebze Nakliyat Müşteri Memnuniyeti

müşteri memnuniyeti ile ilgili görsel sonucu

Gebze nakliyat, firması işindeki titizliğine ilk kurulduğu günden bu  zamana kadar özen göstermektedir. Çalışmalarımızı ilkeler halinde basamak basamak, gerçekleştirmekteyiz. Sırasına uygun, kalite standartlarına uygun hizmetleri firmamız da bulmanız mümkündür.

Garantimiz Müşteri Memnuniyeti

Gebze nakliyat, çalışanları ve firma kuruluşu olarak her çalışmamızda garantisini sunduğumuz müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımıza hız kesmeden, ara vermeden devam etmekteyiz. Nasıl olur da her çalışmamızda bunun garantisini sunarız diye soranlar çıkar ise bunu çalışmalarımız ile cevaplandırmaktayız. Adresten adrese teslimat, teslimatta kolaylık, yük indirme sistemlerimiz, yükleme sistemlerimiz, araç takip sistemlerimiz ve destek ekiplerimiz ile farkındalık oluşturmaktayız.

Bu çalışmalarımızın bizlere verdiği öz güven sayesinde,  müşterilerimize her çalışmamızda garanti memnuniyeti sağlarız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yönlendirmeler sağlarız. Semtimizin merkezinden Türkiye' nin her noktasına araç yönlendirir, geri dönüş araç tedariği sağlarız. Emniyet hizmetlerimiz, kaliteli taşımacılık adına sunduğumuz faaliyettir. Bu hizmetimiz taşıması sağlanan yükünüzün hasar almamasına sebep olmaktadır. Yükünüzü ilk teslim ettiğiniz gibi yeni adresinizde bulma imkanını üst düzey kalite anlayışımız ile sağlamaktayız. 

Hizmet Kalitemiz

Piyasa firmalarına, göre çalışma anlayışını geliştiren şirketimiz Gebze' de hizmet sunmaktadır. Sunmakta olduğu hizmetlerden aldığı başarılar ile yoluna devam etmektedir. Nakliyat, işlemlerinde ki titizliğimi her türlü işlemlerimizde göstermekteyiz. İlke olarak belirlediğimiz ilk unsurumuz müşteri memnuniyetidir. Sadece başlık olarak değerlendirmiyor, aynı zamanda çalışmalarımızı memnuniyet alanında geliştirmekteyiz. 

Bu zamana kadar bulunduğumuz projelerden aldığımız başarı plaketleri, bizleri işlerimizde ve işlemlerimizde daha sadık ve daha güçlü kılmıştır. Başarılarımız bizleri onurlandırır, heveslendirir ve bir o kadar samimiyet ile çalışmamız da büyük rolünü gösterir. Her zaman ve her yerdeyiz. Müşterilerimiz nerede ise bizler araçlarımız ve şubelerimiz ile oradayız. İşimiz işinizi en iyi şekilde, yurdun her alanında görmektir. Uzaklığına veya yükün gideceği adresin zorlu olmasından hiçbir zaman yeğinmedik, aracımı o adrese yönlendiremeyiz oranın yolları sıkıntılı demedik, araçlarımızı ve destek çalışan takımımızı değerli müşterilerimizden saklamadık. Her alanda adreslerinize yönlendirdik. Müşterilerimiz ise zor zamanlarda yanında bulunan Gebze Nakliyat, firmasını unutmayıp yerini her zaman ayrı tutmuştur.

Alabileceğiniz tüm bilgiler için irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.