Gebze Nakliyat Hakkımızda

hakkımızda ile ilgili görsel sonucu

Gebze nakliyat, 1990 senesinden bu yana tüm taşımacılıklarınızı sorunsuz bir şekilde sigorta güvencesiyle gerçekleştirmektedir. Şirket olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına göre en uygun aracı tedarik eder, adresten adrese taşımacılığı sunarız. Gebze nakliyat tüm taşımacılıklarını tam donanımlı araç sistemleriyle gerçekleştirmektedir. Tam zamanlı çalışanlarıyla dünden bugüne tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmasını bilmiş, çalışmalarımızı bu yönde ilerletmişizdir. Firmamız fikir ve önerilerinizi paylaşabilir ortak çözüm yollarına gidebiliriz. 

Tercihiniz En İyi Firma Olmalı

Sadece nakliyat ve ambar sektöründe geçerli olmayan bu kural ve kaide, her sektörde önemini arz etmektedir. Herkes, her firma, her işletme sahibi, her üretim fabrikası ve her tüketim fabrikası elbette en iyi ve en kaliteli taşımacılığı sunan firmayı tercih etmek ister. Hiçbir firma günlerce veya aylarca üretmek için uğraştığı malzemenin, nakliye esnasında hasar görmeisni istemez.

Buna bir örnek de şöyle iletelim: 

Gıda firma sahibisiniz. Ürettğiniz malzeme direk insan sağlığına müdahale etmektedir. Bunu bir kaç denetlemeden geçerek, üretmektesiniz. Kaliteyi yakaladınız, denetlemeleri geçtiniz ve üretim başarıyla noktalandı. Geriye kaldı bu gıdanın yeni adresine ulaşması. Bunu iyi tercih etmediniz ve gıdamız yolculuk esnasında hasar aldı veya içeriğine etki edecek bir durumla karşılaştı. Bu malzemeyi karşı tarafa, müşterinize gerçekten kabullendirebilir misiniz ? 

Bunun cevabının hayır olduğunu hemen hemen hepimiz biliyoruz. Çünkü gıdayı değil, bu yük kuru bir yük olsa yada ev eşyası mobilya parçası olsa dahi bunu hiçbir müşteri kabul etmez. Tercihiniz çok kaliteli ve hassas olmak zorundadır. Nasıl ki malzemeyi üretirken titiz ve kuralcısınız. Aynı emniyet ile de sektörümüzde yani nakliyat işinde en iyi kurumsal firmayı seçmek konumundasınız. Gebze Nakliyat, bunu sizlere en iyi şekilde anlatmak ile görevlidir. İşimiz sadece taşımak değil, aynı zamanda bilgilendirmektir. 

En iyi hizmeti, mutlu müşterilerimiz ile süslemekteyiz. Uygulamalı hizmet, kalite standartlarına yakışır emniyet, düzenimiz 2016 Yılı projesidir. Hiçbir işlemimiz diğer firmalar tarafından, taklit edilemez ve uyarlanamaz. Herşeyin taklidi yapılır fakat cesaretin taklidi yapılamaz. Bizde bu yüzden işlemlerimizi, hizmetlerimiz ve kalitemizi cesaritimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Her zaman, her yerde Türkiye' nin her ilçesinde hizmet anlayışımızı üst seviye de tutar, en kaliteli nakliyat işlemlerini sunarız.

Detaylı bilgi için hizmetlerimiz tüm gün online görevlidir.