Gebze Nakliyat Gebze de Seçim Sonrası

Gebze nakliyat, olarak seçim öncesi ve seçim sonrası sektör canlılığı hakkında birçok konuyu müşterilerimizle paylaşma imkanı bulduk.

Türkiye 7 Haziran seçimlerinden sonra iktidarı sağlayacak partiyi bulamayınca sektörümüz diğer sektörler de görüldüğü gibi zayıflamalar düşmeler gözlenmektedir. Piyasalar durgun işler oldukça standartların da altına düşmektedir. Altın, Dolar ve Euro son zamanların en pahalı konumuna kadar vardı. Piyasa canlılığı tamamen sona erdi. Bu sistem böyle daha fazla ilerlemesi düşünülmez olunca tekrar ülke olarak seçime gittik. 1 Kasım seçimlerimizde bu sefer iktidarı tekrar aynı partiyle sağladık. Sağladığımız andan itibaren altın, dolar ve euro da düşmeler görülmektedir. Bu düşmeler zamanla piyasanın canlılığına da dönüşmesi beklenmektedir. Hem kamyoncu esnafımızın ve diğer sektörlerimizin de rahatlaması derin bir nefes çekmesi için gerekli olan iktidar kuruldu ve şimdi geçmesi gereken zamanı beklemekteyiz.

Gebze nakliyeciler ile tüm durumları proje çalışanlarımız ile sizlere aktarmaya devam etmekteyiz. Güncel tüm bilgileri, nakliyat bilgilerini, ambar bilgilerini, çağrı merkezlerimizden tüm gün tam destek ile alabilirsiniz.