Gebze Nakliyat Gebze Nakliyat Firmaları

gebze nakliyat ile ilgili görsel sonucu

Gebze nakliyat firmaları, olarak ülke genelinde tüm çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ülke genelinde çalışmalarımızı organize eder, çalışmalarımıza yön veririz. Çalışmalarımızın tümünde sigorta güvencesi güncel tutulur ve bu yönde her zaman müşteri memnuniyetleri kazanılır. Kurulduğumuz seneden bu yana tüm çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini her zaman kazanmasını bilmekteyiz. Tam donanımlı araç sistemlerimiz ile tüm boyuttaki yüklerinizin nakliyesini ve ambarını adresten adrese sorunsuz bir şekilde uzman ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. 

Gebze Nakliyat Firmaları

Semtimizde birçok nakliye kuruluşu bulunmaktadır. Bulunan kuruluşlar aslında gerçeklik göstermemektedir. Hızlanan ve canlılık kazanan bu sektör, korsanların ilgi odağı olmuştur. Hiçbir belge ve evraklara sahip olmayan bu korsan firmalar, günümüzde sadece görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Bu kirliliğin dışına da çıkmaktadır. İşte bu nokta da zararlar görünmektedir. Zararı gören elbette müşterilerimiz olmaktadır. 

Dikkat edilmesi gereken hususu kısaca şöyle belirtelim:

Korsan firmalar, haliyle vergi ödemedikleri için ve birçok evraktan hatta hiçbir evrak dosyasına sahip olmadıkları için piyasadan düşük fiyatlar sunmaları gayet normal görülmektedir. Buna aldanan müşterilerimizin acı sonu yaşamaları kaçınılmaz olmaktadır. Bu acı son bazen maddiyat ile gelir, bazen de maneviyat olarak gelmektedir. Yazımıza şöyle devam edelim. Fiyatın düşüklüğüne aldanan müşterilerimiz, hemen yükü bu korsan firmaya teslim etmektedir. Yükü alan korsan firmalar, garajların da bu yükü bir hafta civarında bekletirler. Bekletme sebepleri ise gideceği mevkiye çıkan en uygun araçtır. Asla düşünmezler.! Müşterimizin yükü acil gitmesi gerek, Bu yük bugün orda olması gerek veya Bu yükün hasar almadan yeni adresinde olması gerek, gibi düşüncelere veya sorumluluğa sahip değillerdir. Tek düşünce siz değerli müşterilerimizden aldıkları düşük miktarlardır. 

Korsanlar, bununla da yetinmiyor arsızlığa devam ediyorlar. Bu noktada da diğer bir konu gündeme gelmektedir. Köprü parası ve mazota gelen zamlar. Bu durumdan gerçekten etkileniyormuş gibi gösteriyor, bunlardan da ek ücret talep ediyorlar. Yükü istedikleri miktara getirdikten sonra garajların da aktarmalarını gerçekleştiriyorlar. Aktarma esnasında yükünüzün aldığı hasardan hiçbir zaman mesuliyet duymaz, tam aksine inkar edicilerdir. 

Bu sorumsuzluğun araştırmasını yapan proje çalışanlarımıza ve çözüm ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bu çalışmamızın amacı müşterilerimizin düşük fiyata aldırış etmemesi içindir. 

Gebze nakliyat firmaları, olarak biz zaten gerekli hizmeti taban fiyat uygulaması ile gerçekleştirmekteyiz.