Gebze Nakliyat Gebze Ambar

gebze nakliyat ile ilgili görsel sonucu

Gebze ambar, olarak yurdun her noktasına tüm taşımacılıklarınızı gerçekleştirmekteyiz. Tam donanımlı araç sistemlerimizle hiçbir zorlu hava şartlarından etkilenmeden tüm taşımacılıklarınızı adresten adrese gerçekleştirmekteyiz. Tüm yükünüze göre en uygun araçları firmamız ile bulabilir, yurdun her noktasına taşımacılıklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimiz tüm boyuttaki yüklerinize uygun araçları alır, yeni adreslerinize en kısa sürede teslim eder. Firma çalışanlarımız, komple, parsiyel olan tüm yükünüzü adresinden yeni adresine en kısa sürede taşımacılığını gerçekleştirir.

Kalite Anlayışımız

Kendisini, reklamları kullanmadan, tanıtım yapmadan zirveye gelebilen sayılı firmaların arasında en başta gelmek bizleri bu işte gerçekten ehli olduğumuzu göstermektedir. 

Lider konumda olmak, tüm müşterilerimizden teşekkür almak veya tüm müşterilerimizi memnun bırakmak uzaktan göründüğü kadar kolay olmamaktadır. Elbette kolay olmaması gerçekten zor olduğu anlamına da gelmemektedir. İşini seven her firma, bağlılığına değer veren her firma çalışanı veya işine bağlılığı ile gündeme gelen her firma bunu elde edebilir. Emniyet ve hareket kavramını gerçekten uyarlayabiliyorsanız neden bu firma siz olmayasınız ki ? Elbette olur siz yeter ki işinizi sevin, müşterilerinize değer verin. Bu sanıldığı kadar zor değil. Bunu biz firma çalışanları tam 36 senedir başarmaktayız. Başarımızı dile getirmemiz veya makale halinde kaleme almamız, müşterilerimizin hakkımızda çok bilgi edinmesinde rol alır.

Gebze ambar, kalitesini yaşamak veya taşıma işlemlerinizi sıradan değil de bir üst noktada yaşamak sizlere sadece bir çağrı merkezi uzaklığındadır. Semtimizin merkezinde yer alan iki adet ofisimiz bulunmaktadır. Bu ofislerimiz müşterilerimize sadece araç yönlendirmek ile yükümlü değillerdir. Amacımız her zaman müşterilerimizi istedikleri her hizmette memnun bırakmaktır. Yükünüzü yükümüz olarak teslim alıyor, kendi yükümüzü evimize teslim eder gibi teslimatlarını sağlıyoruz. Bu hizmetlerimiz elbette kara düzen olmamaktadır. Daha üstünü ve değerinde yapılmaktadır.

Araç takip sistemleri, sigorta güvencesi, uzman çalışanları, sertifikalı ekipleri, destek halkası, proje danışmanları ve 7/24 online olan müşteri temsilcileri...

Sizlerin daha kaliteli hizmet alması açısından tüm gün çalışmalarına devam etmektedir. Hizmetimiz sizlere, başarımız ise firmamıza aittir. 

Gebze ambar, sizlere hak ettiğiniz değeri veriyor. Sizleri memnuniyet garantisi ile taşıma işlemlerimize yönlendiriyoruz.