Gebze Nakliyat Esnafımızı Düşünüyoruz

nakliye tırları ile ilgili görsel sonucu

Firma olarak hem müşterilerimizi, hem de kamyon şoförlerimizi düşünmek zorundayız. Biz kurumsal firmaların temel ilkesi bu olmak zorundadır. Tek taraflı yapılan hizmet, hizmet değildir. Tek taraflı yapılan çalışma, çalışma değildir. Bu ilke olarak en iyi biz biliyoruz. Çalışmalarımızın geniş kapsamlılığı hem müşterilerimiz tarafından beğeni alırken, diğer taraftan da şoför arkadaşlarımızı memnun bırakmaktadır. Herkesi kendimiz gibi görüyor, yüklerinizi bu gaye de benimsiyoruz. Hasarsız ve sorunsuz taşımacılık için bunlar olmazsa olmaz kurallardır.

Gebze, firması olarak yaptığımız araştırmalardan sonra çoğu firma piyasa daki kiralık araçları göz önünde bulundurmadan, çalışmalar sergilemektedir. Sadece kendilerini ve çalıştığı müşterisini düşünen, yukarıdaki paragrafta belirttiğimiz gibi tek taraflı çalışmalar sergiler. Bu da esnafımızı bizler için birçok anlam ifade eden kamyon şoförlerini ciddi anlamda etkilemektedir. Bu durum o kadar büyütüldü ve abartıldı ki bu iş artık boyut değiştirdi. Meclisimize konu olarak alındı. Ciddi bir konuşma içeren bu kısa konuşma, göze getirme amacına her ne kadar ulaşamasa da gündem de olması bizler için yeterli olacaktır. 

Herkes bu kadar duyarlı olsa hiçbir kiralık araç şoförlerimiz bu kadar iş şartlarından etkilenmeyecek. Ortada ki durum ise bu kadar önemli değildir. Sadece iş görülsün ve iş yapılsındır. İnsanımızı ve esnafımızı bu kadar önemseyen kalmadı. Her ne kadar şoförlerimiz için akla gelen ilk şey, kaba, ters ve insana uzak kavramı gelse de bizler için bu durum tam tersidir. Şoförlerimiz emekçidir. Şoförlerimiz milletin efendisidir. Çünkü emeği ile hiç durmadan yol giden helalinde para kazanan bu insanlarımıza değer vermek bizlerin vazifeleri arasında gelmektedir. 

Nakliyat, hizmetlerini aktarırken, hem müşterilerilerimize, hem de kamyon esnafımıza gerekli değeri veriyoruz.