Gebze Nakliyat E Nakliyat

gebze nakliye ile ilgili görsel sonucu

Gebze nakliyat ile tüm boyuttaki yüklerinize en uygun araçları tedarik edebilir, taşımacılık hakkında tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına tam zamanlı çalışanları ve profesyonel kadrosuyla bir yenisini daha eklemektedir. Bu çalışmamız sanal ortamdan müşterilerimize kendimizi görsel olarak tanıtmaktan da fazlası çalışmalarımız da müşterilerimizi ofislerimizde ağırlayıp tüm bilgileri yüzeysel aktarmayı sağlamaktır. Adresten adrese teslimatlarımızı tam donanımlı araç sistemlerimiz ile gerçekleştirip, hiçbir zorlu hava şartlarından etkilenmeden zamanında günlük teslimatlarımız müşterilerimize sağladığımız imkanlarımızdandır. Firmamız 7/24 aktif olan çağrı merkezlerimiz ile tam destek sağlamaktayız. çalışmalarımız, müşterilerimizin acil yüklerine göre planlanıp, sevkiyatları gerçekleştirilmektedir. E nakliyat profemiz ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, sigortalı güvenli taşımacılık, yüklere en uygun araçları, istenilen süre içerisinde adreslerinize yönlendirmekteyiz.

E Nakliyat

Gebze nakliyat, firması olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Gün geçtikçe gelişen teknolojiye en hızlı uyumu sağlamaktayız. Teknolojiden aldığımız kolaylıklar sayesinde birçok ulaşılması güç noktalara ulaştık. Taşınması zor yüklerin nakliyesini gerçekleştirdik.

E nakliyat, projemiz yeni faaliyete giren hizmetlerimizin arasında gelmektedir. Bu projemizin temel amacı, müşterilerimiz nerede ise bizim de orada bulunmamaız gereksinimi içindir. Şubelerimizi açtık, her ilçe de bulunan şubelerimizin en uygun kısımlarına garajlarımızı faaliyete geçirdik. Faaliyete sunduğumuz garajlarımızın temel amacı ise müşterilerimiz nerede olursa olsun en geç yirmi dakika (20 Dk) içinde talep edilen adrese aracın yönlendirmesini sağlamaktır. 

Yükünüzü adresinizden tam donanım sistemlere sahip araçlarımız ile alıyoruz. Aynı aracımız ile aktarma yapmadan, yeni adreslerinize doğru yola vermekteyiz. Her işlemlerimiz için ayrı bir özen göstermekteyiz. Yükleme işlemi ve indirme işlemi için farklı bir proje seyretmekteyiz. En hassas gördüğümüz indirme ve yükleme işini sertifikalı çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Daha önce de birçok bitimini gerçekleştirdik. Bu projemizde artık hizmete başlamaktadır. Yaptığımız hizmetlerin her zaman bir üstünü, hedefleyerek ilerlettiğimiz bu hizmet anlayışımız bizler de farklılıklar oluşturmaktadır.

Gebze' den Türkiye' nin her noktasına E nakliyat, farkını sunmak için 7/24 taleplerinizi karşılamaktayız. 

E nakliyat, hizmetinin son teknoloji uyarlamasından faydalanmak için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Araç talepleriniz için veya bilgi alımlarınız için çağrı merkezlerimize ulaşabilirsiniz.