Gebze Nakliyat Antrepo Taşımacılık

Gebze nakliyat firması olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çalışma yöntemleri geliştirmekteyiz. Müşterilerimiz bazı yükleri için firma ve araç bulmakta zorlanmaktadır. Bu noktada biz devreye girmekteyiz. Çalışmalarımızın temel amacı müşteri memnuniyeti amaçlıdır.

Gebze ambar, firmamız tüm yüklere en uygun araçları en uygun fiyata taşımaktadır. Bunlara bazı örneklerimiz ; Geniş yük taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı, lowbet taşımacılık, lowbet nakliyat, antrepo taşımacılık, gibi hizmetlerimizdir. Türkiye' nin her bölgesine iki zamanlı araçlarımız ile hizmet sunmaktayız. Bunlardan biri normal zamanlı araçlarımız, diğeri ise acil zamanlı araçlarımızdır. Acil zamanlı araçlarımız müşterilerimizin gitmesi gereken günlük yüklerini teslim etmektedir. Sadece yol saati boyunca yüklerinizi yeni adreslerinize ulaştırmaktayız. Ulaşımda kolaylık, güvenlik, sigorta ve tam hizmet sunmaktayız. Normal zamanlı araçlarımızla ise acil olmayan sizin yeni adresinize yerleşmenizi bekleyen araçlarımızdır Yüklerinizi alıyoruz ve sizin istediğiniz güne bir kaç gün ilerisi dahiline, istediğiniz gün de yeni adresine ulaşımını sağlamaktayız.

Gebze ambarı tüm hizmet anlayışını siz değerli müşterilerimizin hizmeti sunmaktadır. Bizimle çalışıp, nakliyelerin ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda çağrı merkezlerimize ulaşabilir, nakliyelerinizi gerçekleştirebilir, gerekli bilgileri edinebilirsiniz.