6-new

Karayolunda Heyelan

Gebze İlçemizden ve Bölgelemizden Son Dakika Haberleri 
Hizmet  kalitemiz sektörümüzde sadece hizmet sunmak değil, her alanda müşterilerimize istediği bilgiyi aktarmayı sağlamaktır. Medya hesaplarımızdan anlık durum paylaşımlarını, tüm gün gerçekleştirmekteyiz. Haberlerimiz ve paylaşımlarımız hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. 

İstinat Duvarı D 130 Yoluna Çöktü

Kocaeli ilinin Gölcük ilçesinde dün akşam gerçekleşen heyelan olayı maddi hasarlara yol açtı. Yol kenarında bulunan istinat duvarı yıkıldı. Yıkılan istinat duvarı yola doğru eğil alınca yoldan geçen araçlar hasar gördü. Kaya parçalarının araçlara gelmesi sadece maddi bir hasar oluşturması içleri ferahlatan haber oldu. Kaya parçaları yolu kapatacak noktaya kadar geldi ve İzmit yönü tek taraflı şerite kadar düşürüldü. Etraftan gelen destek ile yola düşen parça taşlar kısa bir süre içerisinde toparlandı ve sorunsuz trafik akışı devam etti.

Elektrik Kesimi

İstinat duvarının yıkılmasından sonra ki bir diğer kötü haber ise ilimizde tam 90 mahallede elektrik problemi yaşandı. Uzun bir süre elektrik kullanamayan halkımız uzun bir süre bu sorunu yaşadı. Yapılan araştırmalara göre sorunun giderilmesi için gerekli çalışmaların yapıldığı öğrenildi. Elektrikler yaklaşık 12:00' civarında tekrar geldi. Bu tür sorunların kalıcı bir çözüm ile giderilmesi toplu bir şekilde dile getirildi. 

Araştırmaların odağı olarak sadece nakliyat sektörünü ele almıyoruz. Elbette kendi sektörümüzün önceliği bulunmaktadır. Fakat bu tamamen bu alana yönelceğimiz anlamına gelmektedir. Halkımızın ve esnafımızın sorunlarını her zaman dile getirmek ve çözüm yolunda önemli adımlar atmasına destekçi olmaktayız. Yaşanan problem her ne olursa olsun, geçici olmasını şirket kuruluşu olarak temenni etmekteyiz.

Gebze Nakliyat