6-new

Kar Yağışı Nakliyat Sektörünü Etkiledi

Ülke geneli itibari ile girdiğimiz kış mevsimi, bizler için trafik açısından ve sevkiyat açısından olumsuz yönden etki göstermektedir. Yollar da oluşan kar birikintileri bazı memleketlerimiz de trafiği durma noktasına kadar getirmiştir. Her ne kadar tuzlama ve yol çalışması yapılsa dahi karlar yollar da büyük buzlanmalar meydana getirmektedir. Bu etkiden alınan zararı en aza indirmenin yolu ise araçların tam donanım sistemlere sahip olması ile gerçekleşir. Kış mevsimine hazırlıksız yakalanan insanımız yollar da yaz lastikleri ile büyük güçlükler yaşamaktadır. Neyse ki büyük kazalar yaşanmadan önlemler alındı.

Gebze ilçemiz de bir kaç gün yoğun kar yağışının altında kaldı. Burada bulunan üretim ve tüketim fabrikaları sevkiyatlarını gerçekleştirmekte zorluk çektiler. Önceden planlamasını yaptığımız tüm sevkiyatlar, hava şartlarının kötü olması nedeni ile ertelenmiştir. Bu durumdan en çok sevkiyat planlı fabrikalar ve nakliyat işlemlerini harekete geçiren firmalar, zarar görmektedir.

Bu duruma örneği kendi firma araçlarımızdan verelim :

Gebze' den yüklemesini yaptığımız araçlarımızı Bilecik' de ki yeni adreslerine yönlendirdik. Yükleme esnasında hava şartları uygun olduğu için sıradan bir sevkiyat gibi devam ettik. Bilecik iline yükleri indirmek için yaklaşan araçlarımız, kar yağışına denk geldiler. Bu durumdan en az zararı alma adına hemen tam donanımlı sistemlerimizden araçların zincirleri ilave edildi. Kaldığımız yerden yolumuza devam ederek, Bilecik iline malzemeleri indirip, tekrar semtimize doğru yol aldık. Nakliyat seferlerimizin tümünü kontrol altında gerçekleştiriyor, her türlü probleme ve hava şartlarına hazır hale getiriyoruz. Araçlarımız tüm zorlu hava şartlarına uygun, tüm kötü rampalara, iniş çıkışlara uygun olmaktadır. 

Gebze nakliyat, firmamız ülke geneline hizmet anlayışını geliştirmeye devam etmektedir. Bu kış mevsimimizde de en iyi hizmeti sunmak için tüm gün yollardayız. Kalitemiz, memnuniyetiniz içindir. Açıldığımız gün bölgemizde en çok tercih edilen firma olduk. Çalışmalarımız ile, başarılarımız ile, müşterilerimizden aldığımız memnuniyetler ile, geniş uzman kadromuz ve faydalandığımız son teknoloji donanımlarımız ile nakliyat sektöründe her zaman ses getiren firma olduk. Gebze nakliyat, bu denli büyük hizmet anlayışını Türkiye genelinde sorunsuz bir şekilde sunmaktadır. Firmamızı ve sevkiyatlarımızı hiç bir hava şartlarını engelleyemez, bunu araçlarımıza ve tam donanımlı sistemlerimize dayanarak dile getirmekteyiz. Bizlerle sürekli çalışan müşterilerimiz, bu çalışmalarımız hakkında tüm bilgiye sahip olmaktadır.