6-new

Hizmet Farkımız

Müşterilerimizin de tespitlerine dayanarak böyle bir başlık adı altında açıklama yapma gereğini firma adına duymaktayız. Tarafımıza iletilen en büyük problemlerden bazıları ;

  • Firma sayısı arttı kalite düştü
  • Piyasa da çok daha ucuza nakliye hizmeti veren firmalar
  • Yükümüzde hasar oluşumu
  • Yüklerimiz zamanında teslim edilmiyor
Böyle sorunlarla karşılan müşterilerimize müşteri temsilcilerimiz gerekli açıklamaları yapmaktadır. Sitemizi takip edebilen müşterilerimize de buradan detaylı anlatımı gerçekleştirmekteyiz. Firma sayınısının artımı kaliteyi düşürmesinde ki en büyük rolü tüm şirketler birbirlerinin alt yapısını kullanarak aynı hizmeti sunmaya çalışmalarıdır. Piyasada çok düşük maliyete nakliye hizmeti sunan firmalar, yüklerinizi parsiyel araçla adresinizden alır ve garajlarda yüklerinizi diğer araçlara aktarımını sağlar. Bu da yükünüz iki veya üç araç değişebilir anlamına gelmektedir. Yükünüzün hasar almasında ki sebebi ise aktarmaya maruz kalmasıdır. Yükleriniz zamanında teslim olmamasının sebebi ise yükleriniz bir araçta bekletilir, daha fazla parsiyel yük toplanır. Toplama işlemi gerçekleşene kadar yükünüz araçta bekler. Bu bir kaç gün veya bir hafta sürmektedir.
Gebze firmalarının yanında bunu Türkiye genelindeki çoğu firma gerçekleştirmektedir. Daha düşük fiyat verip, en çok tercih edilen olmak istenmesinden kaynaklıdır. Nakliyat o kadar kolay ve ucuz maliyete gerçekleştirilmesi reklamları müşterilerimizin kafasını karıştırmasın. Bizler gerekli kolaylığı ve taban fiyat uygulamasını kurumsal bir firma olarak müşterilerimize sunmaktayız. Sürekli çalıştığımız firmalar ve müşterilerimiz kurumsallığımızın ve profesyonel çalışmalarımızın farkında olup, bizlerle taşımacılığın ayrıcalıklarını yaşamaktadır.