6-new

Güncel Nakliyat Firmalarımız

Sektörün her geçen gün gelişim göstermesinde ki seviye artışı gözle görünecek derece de farklılığını göstermektedir. Bu firma artışları piyasanın da değerlerini artırmaktadır. Güncel olan ve her geçen gün artış gösteren bu durum sektör de ki firma artışlarına da sebebiyet vermektedir. Bizler bu şirketler arasında araştırmalarımızı yapar, güncel ve aktif olanları müşteri memnuniyeti pekiştirme adına web master tarafımızdan duyurusunu sağlarız. Öncelikle belirtmemiz gereken dip not ise, Google ilk sayfa sitelerine aldırış etmeyin, ilk sayfa da çıkan web sayfaları iyi bir kuruluş değil, sadece iyi bir Seo ve webmaster yönetmeliğine sahip olmaktadır. İyi bir site sizler için iyi bir firma profili oluşturması, sizleri yanılgıya düşürebilir. 

Gebze Nakliyat, isminin üzerine verdiğimiz link, sizleri farklı bir sayfaya yönlendirecektir. Bu sayfa yine kuruluş firmamızın alt yönetmeliği olmaktadır. Bilindiği üzere Gebze ilçemizde birçok kuruluş ve Nakliyeciler bulunmaktadır. Bizler bu durumu göz altında tutmak ve kontrolünü elimizden kaybetmemek adına hizmetler ve çalışmalar sergilemekteyiz. En iyisinin de mutlaka bir üst seviye kalitesi vardır, bilinci ile yönlendirmelerimizi hızlandırır, gold proje adı altında sunarız.

GEBZE NAKLİYAT

Gebze Nakliyat, müşteriler için ayrı bir Nakliye firması olmaktadır. Bunun bilincinde olan müşterilerimiz bizler ile tam 15 senedir, çalışmalarını sürdürmektedir. Bizlere bağlı, bizlere sadık kalan üretim ve tüketim firmalarına elbette biz firma çalışanlarının da opsiyonları bulunmaktadır. Bu opsiyonlar her alan da kendini belli etmektedir. Bunlardan belli başlı olanlarını iletmek gerekir ise, ödemeler de kolaylık bu yöntem EFT ve HAVALE yöntemi olmaktadır. Müşterilerimiz bizlere ödemenin iki hafta veya aylık olduklarını belirtirler, bizler de sürekli ve arkası kesilmeyen ticaret anlayışımızın uslübuna uygun bir şekilde bunu kabul ediyor ve ödeme ile ilgili hiçbir rahatsızlık vermeden, bizlere temin edileceği tarih de ödemeyi muhasebe departmanımıza kontrol ettirmekteyiz. 

Farklı bir hizmet departmanımız ise özel araçlar yönlendirmemizdir. Değeri yüksek olan veya  yine aynı değer de maneviyatı yüksek olan eşyalara müşterilerimiz  kıyamıyor, zarar görmesine veya farklı bir araç ile gitmesini kabul etmiyor, sadece kendi yüklerine özel bir araç talep ediyor. Firmamız da böyle durumları anlayışla karşılık verip, gerekli çalışmaları başlatmaktadır. Bu işler için özel dizayn ettiğimiz araçlarımız garajlarımız da mevcuttur. İç kaplama ve kasa özelliği bakımından tamamen bu işler için uygun olan araçlarımız direk olarak, adreslerinize yönlendirilmektedir. Gebze Nakliyat, opsiyonel ve yüksek hizmet kalite anlayışı ile firmalar arası üstün bir geçiş kalitesine sahip olmaktadır. Gebze Nakliyeciler, arasında kalitesini son noktaya kadar ulaştırabilen şirketimiz, Kocaeli ili ve civarında hizmetini sunmaktadır.

Bizlerden fiyat almadan Nakliyat, işlemleriniz için karar vermeyin... Gebze Nakliyat 1990 yılından bu yana müşterileri ile aynı saf da yerini almaktadır.