6-new

Gebze Vip Nakliyat

Her geçen gün artış gösteren üretim ve tüketim fabrikalarının nakliyat gereksinimi artmaktadır. Bir firma ne kadar üretim yapıyor ise bir o kadar da sevkiyat yapacağı anlamına gelmektedir. Bir firma ne kadar tüketim yapıyor ise bir o kadar da o firmaya giriş ham maddesi yapılacağı anlamına gelmektedir. Bunların hepsinin birleştiği nokta da nakliyat sektörüdür. Bu sektör de tercih işin özü olarak kabul edilir. Tüm işlemlerin sonu, tüm işlemlerin bağlı olduğu noktadır. Bunun farkındayız.

Gebze nakliyat, her üretilen malzemenin değerini biliyor. Değer vermeden işimiz de başarılı olamayacağımızı biliyoruz. Bunun farkındayız. Bu yüzden işimize sadık, tüm görevlerimizi yerin de gerçekleştiriyoruz. Üretilen malzemeyi sahipleniyoruz. Koruyor, gözetiyor, en önemlisi ise sigorta güvencesi ile koruma altına alıyoruz. Sigorta güvencesi hizmet kalitemizin bir üst seviyesi olarak nitelendirdiğimiz hizmet anlayışımızdır. Malınıza bir hasar meydana geldiğin de sağladığımız sigorta poliçesi, hemen gün içerisin de onarımını sağlıyor. Maddi aldığınız zararın, ödemesini gerçekleştiriyor. Bu durum en son meydana gelecek durumdur. Nedeni ise sadece araç yönlendirmek ile kalmıyor, yüklerinizi destek ekiplerimiz ile paketliyor, yeni adreslerine ulaştırıyoruz. Bu saye de yükleriniz hasar görmüyor, teslim ettiğiniz gibi yeni adresleriniz de buluyorsunuz.

Gebze nakliyat, ayrıcalıklarını bizler makale halinde hazırlayarak müşterilerimize kitapçık türün de iletiyoruz. Makalelelerden paylaştığımız bilgiler sayesinde müşterilerimizin kafalarında ki soru işaretlerini kaldırıyoruz. Her çalışmamızın açıklamasını yapıyor, her işlemi yüzeysel değil, derinine inerek gerçekleştiriyoruz.

Şirketimiz Gebze Kamyoncular Garajı’ nda yerini almaktadır. Bu noktadan yurdumuzun yedi bölgesine araçlarımızı tüm gün yönlendirmekteyiz. Tüm zorlu hava şartlarına aldırış etmeden, tam donanımlı araçlarımız ile gittiğimiz her yer de en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Gebze Nakliyat Vip Kalite

Çeşitli çalışmaların günümüze kadar getirdiği ilerleyen teknoloji kalitesi, her firma için yeni bir proje anlam ifade etmektedir. Genellikle yeni bir proje için hazırlanan firmalar, mutlak ilkesi olarak müşteri memnuniyetini dile getirir ve kaleme alır. İşin aslı zaten burada memnuniyet garantisinden geçmektedir. Bir nakliyat işlemin de ne kadar iyi olursanız olun bu işlemden müşteriniz memnun kalmıyor ise burada büyük bir sorun var demektir. İlke olarak müşteri memnuniyeti çalışma olarak Türkiye’ nin her noktasında proje çalışmaları temel kaynağımızdır.
Bu projemizin temeli Vip kaliteden geçmektedir. Hızlı, esnek ve ulaşım sorununu en aza düşüren bu çalışma firmamız tarafından başarı ile hedefe ulaştırılmıştır. Bu çalışmamız için de birkaç tepki ile karşı karşıya kaldık bu tepkiler ise şu şekilde tarafımıza iletildi:

  • Her Bölge de Vip nakliyat hizmeti nasıl sunabilirsiniz ?
  • Doğu ve Güneydoğu bölgeleri için de bu çalışma geçerli mi ?
Çalışmalarımızı faaliyete sunarken asla kısıtlama yapmıyoruz. Doğu için çalışıyor fakat batı için aynı çalışma söz konusu değil, batı için çalışıyor fakat doğu için aynı çalışma söz konusu değil, demek bir firmanın büyük eksikliğinden kaynaklanır. Bu tür zayıf çalışmaları Gebze Nakliyat, firması olarak bertaraf ediyor, üst düzey hizmet anlayışımız olan Vip kalitesi ile sizlere nakliye seferleri düzenliyoruz.
Tarafımıza gelen soruların yanıtlarını açıkladığımız makalelerimiz cevaplamış olmaktadır. Vip kalitemiz Türkiye’ nin her bölgesinde geçerlidir. Tüm gün sunduğumuz nakliyat hizmetimiz, güneyden kuzeye, batıdan doğuya, devam etmektedir.

Geri Dönüş Araçları

Merkez ofisimiz Gebze’ de bulunmaktadır. Tek gidiş olarak yönlendirdiğimiz araçlarımızı semtimizden ayarlamaktayız. Buradan haftanın tüm günleri tüm il, ilçe ve köylere kadar araç yönlendirmeleri sağlıyoruz. Araç çıkışı Gebze, Kocaeli veya İstanbul olduğu zaman her türlü araçları siz değerli müşterilerimizin hizmetlerine sunuyoruz. Diğer bir işlem ise geri dönüş araçlarının tedariğidir.
Firmamız tüm sorunları ortadan kaldıracak, çalışmalara imza atmaya devam etmektedir. Sorun olarak görünen geri dönüş araçlarına en büyük kolaylığı yine Gebze Nakliyat, firması sağlamaktadır.

Örnek :

Antalya’ dan Gebze’ ye gelecek parsiyel yüklerinizi çağrı merkezlerimize bildiriyorsunuz. Merkez ofisimiz de bulunan çalışanlarımız araç takip sistemlerine ulaşıyor ve buradan sizlere en yakın olan aracı en geç yarım saat içerisinde adreslerinize yönlendiriyor.
Bu işlemin maliyeti ise diğer nakliye seferlerine göre %50 Kar payı oranlıdır. Bunun nedeni ise araçlarımız diğer bölgeler de bulunduğu zaman sadece geri çekme amaçlı yükler alınıyor, bu saye de müşterilerimize taban fiyat uygulama imkanı sağlıyoruz. Teslimatlar tüm seferler de olduğu gibi yine bir iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Müşteri temsilcilerimizden alacağınız tüm hizmetler siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına üst seviyeye çıkartılmıştır. Detaylı bilgi ve ayrıcalık hizmet için çağrı merkezlerimize ulaşabilirsiniz.