6-new

Gebze Nakliyat ile Mega Projeler

Gebze nakliyat ile Mega Projeler
Ülke genelinde son zamanlarda gelen zam ve farklı uygulamalar, üretici ve tüketici firmaları zor durumda bırakmaktadır. Bunun en büyük etkeni ise yükselen dolar fiyatlarıdır. İhracat gerçekleştirmede doların kullanılması, haliyle artış olmasından dolayı büyük hasar görmektedir. Hasar almakta bununla da kalmıyoruz. Köprü fiyatları meydana gelmektedir. Geçişlerde kamyon ve kamyonet tarzı araçlara, fiyat uygulamaları yapılmaktadır.
Bu uygulamalar, birçok firmanın geri adım atmasına sebep olmaktadır. Geri adım atılmasındaki rolü ise, nakliyat fiyatlarında artışa gitmek, zamlanan petrolün kullanılmasını arttırmak.
Şirket kendi araçlarına sahip değilse, bu zamanda nakliye sektöründe barınmasın oldukça güç bir durumdur. Her yapıya uygun çalışmalarımızı en iyi zamanda gerçekleştirmemiz, bizleri bu zamanda güçlü ve ayakta tutmaktadır.
Gebze nakliyat, şirketimiz kendine ait araçları ve kendine ait sistemleri ile yüklerinize uygun araçları yönlendirmeye devam etmektedir. Piyasanın zamlanmasına veya köprü geçişlerine eklenen ücretlerden etkilenmeden, piyasa da ses getirecek nokta da dolu dolu hizmetler sunmaktadır.
Farkımız hizmetimizdir. Hizmetimiz müşterilerimizedir. Tüm gün nakliyat ve ambar hizmetleri için tarafımıza ulaşmanız yeterlidir.