6-new

Gebze Nakliyat, Şirketi Uyarıyor!

Gebze Nakliyat, şirketi sadece yüklerinizin sigortalı taşımacılığını değil, aynı zaman da sizlere haberci bölümünden bilgiler aktarmaktadır. Yapılan tüm görüşmeleri her zaman olduğu gibi kayıt altında tutuyoruz ve bu görüşmelere göre sizlere en iyi hizmet derecelendirmelerini sunuyoruz. Yapımı ve tasarımı tamamen şirketimiz koordinatörlerine ait olan projeler, sizlerin de fikirleri ile bir boyut kazanmaktadır. Bu boyutta sizlerin memnuniyetlerini ve taleplerine her zaman değerler verdik ve buna göre çalışmalara yön verdik. Şimdi sizlere GEBZE NAKLİYAT, haberci departmanı ile uyarılar yapacağız ve bu uyarıla göre de sizlerin şirket seçimlerini kolaylaştıracağız. 

GEBZE NAKLİYAT, Sizin İçin Uyarıyor!

Marmara bölgesi, Kocaeli ilinde bulunan Gebze semtimiz konumlu şirketimiz Türkiye geneline araçlar yönlendirmekteyiz. Bu araçlarımız her zaman olduğu gibi sadece sizlerin yüklerini götürüp, yine sadece sizlerin yüklerini tesis etmektedir. Alt yapısının sağlamlığı ile bilinen şirketimiz A' dan Z' ye tüm hayallerinizi gerçekleştirmektedir. Sizler hayal ediyorsunuz, şirketimiz GEBZE NAKLİYAT, gerçekleştirmektedir. Sizler düşünün bizler yapalım, sizler isteyin bizler de sizler için faaliyete ve projelere dönüştürmekteyiz. 

Sizler için yapmamız gereken en temel unsurlardan bir tanesi sizlerin her birey olarak ilkelendirmemizdir. Bu ilkeler aracılığı ile sizlere verdiğimiz değer vizyonlarımıza da yansımaktadır. Sizlere verdiğimiz değerleri sizler de web site aracılığımız ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca kapılarımızı sizlere 7 gün 24 saat açık tutmaktayız. Darıca ve Gebze merkezi ofislerimiz ile sizlerin faydalanabileceği merkezi noktalarda hizmet sunmaktayız. Dilediğiniz zaman ofislerimize gelebilir, bizlerin ve araçlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz. 

Uyarı Metnimiz!

Gebze Nakliyat, firması olarak özellikle dikkat etmeniz nokta firma seçimleridir. Piyasa da o kadar korsan firma var ki orjinal firmalara ulaşmak pek de mümkün görünmemektedir. Bu yüzden sizler de doğru firmaya erişim sağlayabilmeniz için biraz araştırma yapmanız gerekmektedir. Detaylı bir çalışma sizleri doğru bir firmaya ulaştıracaktır. Parça yükleriniz korsan firmalar tarafından toplanır. Bu yükler komple araçlar tarafından garajlarda aktarılır ve yükleriniz bu esnada hasar alabilir. Hiçbir korsan firma irtibat olmaz ve sorumluluk almaz. Bu yüzden o esnada yetkili bulmanız çok zor, bunun ile birlikte yüklerinizde bir haftadan önce yeni adreslerinizde bulunmaz. Bu yüzden uyarıyoruz ki tercihiniz kurumsal firmalar olsun.

GEBZE NAKLİYAT, olarak sizleri uyarmaya ve sektör içerisindeki korsan firmalardan uzak durmanızı önermeye devam ediyoruz. Aksi takdir de sizler bu işten ciddi zarar edersiniz. Tercihiniz her zaman kurumsal firmalar olsun...

Gebze Nakliyat