6-new

Gebze Nakliyat % 50 İndirim

Gebze Nakliyat, Nakliyeciler platformuna ve unsurlarına en çok dikkat eden ve dikkatleri yine her çalışmasında üzerine çekebilen kurumsal bir Nakliyat şirketi olmaktadır. Tanıtımlarımız ve departmanlarımız ile Türkiye' de aldığımız konum müşterilerimiz tarafından beğeni toplamaya devam ediyor. Şirketimizin köklü geçmişi sebebi ile tüm çalışmalarımız daha alt yapılı ve daha sağlam olmaktadır. Her çalışmamız da ve her departmanlarımız da kaliteyi ön plan da tutuyor, buna değer hizmetler sağlıyoruz. Sağladığımız hizmetler farklılıkları ve hizmet temelleri ile her çalışmalar da müşteri memnuniyetlerini kazanmaktayız. Bunu başarmanın sevinci ve mutluluğu ile işlerimizi yoluna koyuyoruz.

Gebze Nakliyat, % 50 İndirim

Gebze Nakliyat, profesyonelliği ve uslüplü çalışmaları ile Türkiye' nin her noktasından tercih edilmektedir. Bu bizler de en büyük motive kaynağı olmaktadır. Geldiğimiz noktayı unutmuyor, geçmişimizi silmiyor ve buna göre yön veriyoruz. Yapımcı ve birleştirici kimliğimiz ile öne geldiğimiz bugünler de yıllara damga vuracak çalışmalar yapıyoruz. Temelin de aşk var dediğimiz bu işimizi sevgi, saygı ve muhteşemlik ile birleştiriyoruz. Ardı ardını kesmeyen kampanyalar düzenliyoruz. İşimizi sevmeseydik bu kadar başarılı olmazdık, kanaatiyle aldığımız bu yol bizlere en büyük çizgi ve yönü belirtmiştir. Şirket araştırması ve sevkiyat araştırması yaptığımız müşterilerimizin içerisinde Ankara ve Bodrum müşterileri de bulunmaktadır. Bu da bizlerin şirketçe ne kadar başarılı olduğunun kanıtı ve göstergesi olmaktadır. Her yerden herkesin tercihi olmak Gebze Nakliyat, firmasını gururlandırmak ile kalmaz kampanyalar için zemin hazırlar.

Gebze Nakliyat, % 50 İndirim kampanyasını 28.11.2017 tarihi ile aktif hale getirmiştir. Bu tarihten kısaca belirtmek gerekir ise 28.11.2017 * 28.02.2018 tarihleri arasını kapsamaktadır. Bu tarihler arasında hem gidiş, hem de dönüş araçlarında %50 indirim kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sözlü imza bırakmanızdır. Gebze Nakliyat, büyük düşünüp büyük inşaa ediyor evet yanlış veya eksik okumadınız. Ön imza yok, sözleşme yok, bedel ödeme yok, sadece yapmanız gereken sesli imza bırakmaktır. Bu işlem de okuduğunuz kadar kolaydır. Çağrı merkezlerimizi arıyorsunuz ve araç talep ediyorsunuz, bilgileri aktardıktan sonra %50 indirimli kampanyanızdan faydalanmak istiyorum diye belirtip, söz ve imza bırakıyorsunuz işte işlem bu kadar kolay olmaktadır. 

Sizler de GEBZE NAKLİYAT, farkı ile taşıyıp, kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız, çağrı merkezlerimize tüm gün ulaşabilirsiniz.