6-new

Gebze Nakliyat - Hizmet ile Kalitesi

Marmara Bölgesi, Kocaeli ilinde kurumsal ve köklü bir şirketseniz, sizlerden beklentiler her zaman olur. Bazı beklentiler dile gelmese bile müşterilerimizin içlerinden bu konu geçer. Bizler böyle birşeyiin dile gelmesinden zaten hoşlanmayız. Hem dile gelmesinden hoşlanmayız hem de kampanya ve indirim düzenlemeyiz, diyecek kadar pişkin bir şirket değiliz. Bizlere yakışır bir düzey de hizmet, kalite, güven ve titizlikk sunuyoruz. Tüm özellikleri bir arada tutmak adına yaptığımız çalışmalardan bir tanesi de müşterilerimizi yakınımızda ve çevremizde tutmaktır. Başarılı olmanın yolu, müşterilerimiz ne talep ederse etsin, onu hemen sunmak ve faaliyete geçirmektir. Kurumsal, köklü ve sağlam bir yapıya sahip olan şirketimiz GEBZE NAKLİYAT, tüm özellikleri barındırdığı gibi bu özellikleri de barındırmayı başarmıştır.

Gebze Nakliyat - Projeleri

Projelerimiz ve hizmetlerimiz arasında en güncel olan sistem taşımacılığımız Gebze Nakliyat, ile hızlı kargo sistemleridir. Hızlı kargo sistemleri yüklerinizi alıyor, ertesi güne yeni adreslerinde teslim eder, bir vaziyette taşıyor. Türkiye genelini kapsayan bu üst düzey sistemler her geçen gün müşteri zincirimize bir tanesini daha eklemesine sebebiyet vermektedir. Bizler tüm müşterilerimizin değerini biliyor, bu değerlere sahip bir hizmet sergiliyoruz. Hizmetlerimizin tümünde müşterilerimizin memnuniyetlerini elde etmezsek, bu projeyi projeden saymıyor ve bunu başarılı bir çalışma olarak tanımlamıyoruz. Bizler için önemli olan nokta yaptığımız hizmetin ve projenin müşterilerimiz tarafından beğenilmesi ve takdir kazanmasıdır.

Kurumsal web sitemiz aracılığı ile de şirketimiz, araçlarımız, ofislerimiz ve hizmetlerimiz hakkında tüm bilgilere erişebilirsiniz. Tüm bilgi verileri sizler ile açık açık paylaşıyoruz. Aklınızda herhangi bir soru işareti olmasın veya içinize oturan farklı bir nokta olmasın diye sizlere tüm bilgileri tek tek veriyoruz. Google aracılığı ile sizlere ulaşmaya, bigliler ulaştırmaya devam ediyoruz. Şirketimiz ile yaptığınız tüm çalışmalar verilerimiz tarafından kayıt altına alınıyor. 2. Nakliyat işlevinde hemen indirimlerimiz devreye giriyor ve indirim kazanıyorsunuz. Kazandığınız indirimler ile maliyeti yarı yarıya düşürüyor, maddiyat olarak sizlere derin bir nefes aldırıyoruz. Gebze Nakliyat, olarak güncel ve hazır hizmetler sunmaktayız. 2018 Yılına damga vuracak hizmetler, hizmet taşımacılıkları ve aklınıza gelen tüm taşıma işlemleri tek bir yöntem ile gerçekleşir. 

Gebze Nakliyat, firması olarak bizler ile taşıttığınız her yük, sigorta güvencesi tarafından korunaklı hale gelir ve yükleriniz sorun yaşamadan adresten adrese taşınır. Hasarsız ve güvenilir taşımacılığın tek adresi olan şirketimiz sizler için güncel 7 gün 24 saat hizmetler aktarıyor. Ulaşım ve harita kısmımızdan da direk şirketimizin konumuna erişebilir, bu noktadan bizleri tüm gün ziyaret edebilirsiniz.

GEBZE NAKLİYAT