6-new

Bodrum Ambar

Kurumsal Nakliyat firmamız, yıllanmış tecrübesi ile farklı alanlar da da ismini hizmetleriyle geçirmeye devam etmektedir. Taşıma sektörüne farklı hizmet anlayışları ile giriş yapan Gebze Nakliyat, firmamız, yükleyici ve indirme işlevi gören çalışma yöntemleri ile sınırsız hizmet kalitesini aktarmaya devam etmektedir. Nakliye işlemlerinden sonra ismini Ambar alanın da da duyuran şirketimiz açılışını bu alan da göstermeye ve hizmetini sunmaya başlamıştır.

BODRUM AMBAR, faaliyet gösterdiğimiz bir diğer çalışma yönergemizdir. Gebze' den sonra çalışma alanımızın yönünü Bodrum semtimize çevirdik. BODRUM, da Ambar faaliyetini vip kalitesi ile gerçekleştiren Kurumsal Şirket' imiz, yaptığı öncü hizmetler ile bölgesin de en çok tercih edilen Ambar, firması olmaktadır. Bodrum ve Gebze' de Şehir içi ve Şehirler arası araç yönlendirmesi ve yük taşıma işlemi yapan firma alt yapılarımız, tam ekipmanlı sistemlerimiz ile sizlere taşıma konusun da yardımcı olmaktadır. BODRUM AMBAR, yazın hareketli zamanlarına ve yüksek temposuna ayak uydurabilecek ve taşıma hareketliliğine son teknoloji ve son model araçlarımız ile işlemleri sağlıyoruz.

Komple Yük Taşımacılığı ve Parsiyel Yük Taşımacılığı için en uygun fiyatları firmamızdan alabilirsiniz. Taban fiyat ve vip ambar ve vip nakliyat kalitesi ile taşımacılık yapmak için bizlere tüm gün, hafta içi ve hafta sonu ulaşabilirsiniz. Türkiye' nin her noktasına yönlendirdiğimiz araçlarımızı yurdumuzun tüm kesimlerin de denk gelme ihtimaliniz bulunmaktadır. 

BODRUM AMBAR ve GEBZE NAKLİYAT, DANIŞMANLARI İLE YÜKSEK KALİTEYİ TABAN FİYATA SAHİP OLABİLİRSİNİZ. GARAJLARIMIZ DA BULUNAN TÜM AÇIK VE KAPALI ARAÇLARIMIZ İLE SİZLERE EN UYGUN HİZMETİ SUNMAKTAYIZ. 

Bodrum Ambar firmamız ve Gebze Nakliyat, firmamız bir ana firma merkeze bağlı olmaktadır. Yönlendirmelerimizi bir ana merkezden yönlendirmekteyiz. İhtiyacınız olduğun da çağrı merkezlerimize ulaşabilir, araç talebinde bulunabilirsiniz.