6-new

Araç Talebiniz Mi Var ?

Her çalışmamızın işlemini gerçekleştirmeden önce makale halinde yazısını hazırlar, müşterilerimize takdim ederiz. Memnun olanlar veya bu hizmeti merak eden müşterilerimiz, bir sonra ki çalışmaların da özellikle makale yazısını belirtip, bu hizmeti talep ediyoruz diye altını çizerler. Önce tanıtım, sonra hizmet ile ilerletiyoruz tüm çalışma alanımızı. Aşama aşama, gerçekleşen bu işlemin tabanı kalite standartıdır. Ölçüm değerlerimiz, yükselen ve değer kazanan projelerimizi hayata geçiriyoruz. 

Gebze ilçesinden sunduğumuz bu ayrıntı ve hizmet isteyen kalite çalışmalarımız Türkiye' nin en uç noktalarına kadar özelliğini sürdürmektedir. Şehir içi çalışmalarımız da ve şehirler arası çalışmalarımızı her türlü Nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Bu başlık adı altında araç talepleriniz olduğun da yönlendirmesi nasıl sağlanır bunun anlatımını sağlayacağız.

Araç Talebiniz Mi Var ?

Üretim ve tüketim fabrikalarının da dışında müşteri potansiyeline sahip olmaktayız. Bu müşterilerimiz gerek sadece evden eve eşyası gerek ise sadece koli taşıma işlemidir. Her noktaya ayrı hitap eden çalışma anlayışımız ile her noktaya hizmeti ve hizmetlerin sonunda ise müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz. Üst yazımızda da belirttiğimiz üzere her çalışma basamak halinde gerçekleşir. Bu hizmet anlayışımız sayesinde tüm hizmetlerimiz sorunsuz ve sırasıyla gerçekleşmiş olur. Yapılan işlemden önce, bir firmanın özenli ve düzenli çalışması gerekmektedir. Zaten bir firma basamak halinde ve proje halinde çalışıyor ise bu firmanın taşıma hizmetleri her müşteri de memnuniyet bıraktırır.

Genellikle planlı yüklerden daha çok, acil plan da olmayan yüklerin gün içerisinde gitmesidir. Müşterimizin planın da olmayan bu malzeme, ani bir arayış noktasına getirmektedir.. Hem firma arayacak, hem de bu firmanın yükleme ve indirme yapıyor olması gerekmektedir. Bunu bulduktan sonra ki işlem ise taşımalarında sigorta güvencesi dahil ve araç takip ekipleri mevcut mudur? Gibi ekstra bir arayışa girer. Bu da haliyle müşterilerimiz için biraz zaman almaktadır. Gebze merkez de ve Darıca' da bulundurduğumuz ofislerimiz, müşterilerimizin bizlere daha çabuk ulaşmasını sağlamaktadır. Tarafımıza ulaşan müşteriler, müşteri temsilcilerimize yük hakkında bilgiler aktarır. Yükün önemli unsuru ise ; Ağırlığı, Genişliği ve Yüksekliğidir. Bunları öğrendikten sonra bu malzemin nereden, nereye gideceğidir. Bunun bilgilerini tam aldıktan sonra işlem boyut kazanır, Destek ekiplerimiz, devreye girer. Yük adresinizde kontrol edilir. Firmamız da ki araçların bilgisine sahip olan destek ekiplerimiz, kontrolünü gerçekleştirdiği yük için en uygun aracı tercih eder. Yüklemesini gerçekleştirir. 

Gebze Nakliyat, firması bu denli geniş kapsamlı çalışmalara sahip olmaktadır. 1990 Yılından bu zamana kadar hiç bir çalışmadan geri kalmıyor, içerisinde bulunduğu tüm  çalışmaları en büyük ve en kalite hizmet anlayışı ile tamamlıyor. Kendimizi firma olarak her alan da geliştiriyoruz. Bizler gelişim gösterdikçe, müşterilerimizin her boyuttaki yükleri sorunsuz taşınıyor. Bizler müşteri memnuniyetleri için gelişiyor, geliştiriyoruz.