6-new

Ambar Firmaları

Ambar Firmaları, arasında en iyi konuma sahip olan kurumsal şirketimiz Gebze Nakliyat, hem Ambar alanın da hem de Nakliyat alanın da faaliyet göstermektedir. Ekstra sunduğumuz hizmetlerimiz de mutlaka en iyi hizmeti yakalayana kadar devam eder. Bu büyük projemiz de ilk hedef her zaman müşterimizi memnun bırakmaktır. Bu yüzden her çalışma projemizin ilkesi müşteri memnuniyetidir. 

Gebze Nakliyat, yaptırımları ve yatırımları merkez ofis yönlendirmeleri ile ekstra hizmetler ile yapılmaktadır. Gerçekleştirilen tüm hizmetler, geliştirilmiş teknoloji desteği ile sunulur. Adresten adrese teslimatlarımızın tanımı ise, yükünüz nerede olursa olsun araçlarımızı talep ettiğiniz adreslere yönlendirir, yeni adresleriniz için çalışmasını yaparız. Taban fiyatını geri dönüş araçlarımız için de dahil eder, Gebze indirmeli veya Gebze yüklemeli adresleriniz için araç yönlendiririz. Yönlendirmesini sağladığımız müşterilerimiz için işlemi noktalandırmaz, tam tersine yapılandırmasını sağlarız. Yük kontrol sistemlerimiz ayrı, yol kontrol sistemlerimiz ayrı bulunmaktadır. Yükü kontrol eden çalışanlarımız, yükü adresin de kontrol  eder ve buna göre en uygun aracı tedarik eder. Yol kontrol çalışanlarımız ise sistemlerimizden yol güzergahlarını kontrol eder. Trafiğin en az olduğu ve en kısa yolların kontrolünü sağlar. Sağlanan işlemleri şoförlerimize telsizlerimiz yöntemi ile aktarırız. Gerekli bilgiyi ve yol güzergahını alan şoförlerimiz, yeni bir yol çizelgesi oluştururlar. En kısa süre de belirtilen ve yapılan taşıma yöntemleri bir iş günü içerisin de teslimatı yapılır. 

Ambar Firmaları Türkiye genelinde tüm iller de ve neredeyse tüm ilçeler de bulunmaktadır. Bunların arasından kurumsal olan firmayı ve tam donanımlı sistemler ile çalışan firmayı bulmak o kadar da kolay bir işlem olmamaktadır. Bunun araştırmasını yapan müşterilerimiz, sanal ortamlardan edindikleri bilgilere aldanmamalarını ve gerekirse ofislerinde ziyaret edilmesini tavsiye ederiz.

AMBAR FİRMALARI
Gebze Ambar, da Ambar Firmaları arasında yerini alan kurumsal şirketimiz olmaktadır. Marmara Bölgesi' n de Kocaeli iline bağlı olan Gebze semtimiz de geliştirdiğimiz ve açtığımız kurumsal Ambar firmamız ismi ve yaptığı öncü hizmetleriyle her zaman tercih konusu olmaktadır. Gebze Organize Sanayi Bölgesi' nde 4/4 lük, kısımdan 4/2 lık kesımın firmamızı tercih etmesi bizleri işimize daha motive etmektedir. 

Gebze Ambar, yaptığı nakliye ve taşıma yöntemleri ile sizleri memnun ve mutlu bırakmaktadır. Bizlere ulaşan müşterilerimiz, bir defa çalışır ve ikinci taşıma işlemleri için tekrar bizleri tercih eder. Farkımız ise taban fiyatlarımız, geri dönüş araçlarımız ve tam ekipmanlı sistemlerimizdir. Gebze' den başlattığımız bu büyük taşıma organizasyonu açık ve kapalı tüm araçlarımız ile sunduğumuz faaliyet olmaktadır. Kurumsal şirketimizi iki temel firma adı altında topluyor, yönlendirmeleri tek bir sistem ile yapıyoruz. Gebze Nakliyat ve Gebze Ambar, hafta içi ve hafta sonu tüm gün talep edilen araçlarınızı adreslerinize yönlendirmek ile yükümlü firma olmaktadır. 

Her firmanın bulundurduğu ve kendini motive ettiği bir sloganı bulunmaktadır. Bizler firma çalışanları olarak işimizi ve kazancımızı, hizmetlere dönüştürüyoruz. Sizleri üretime odaklıyor, bizler ise tamamen taşımaya hazırlanıyoruz. Sizlerin aylarca emek verip ürettiği malzemeyi bizler, kendi öz malımız gibi benimser, güvenli ve titiz bir şekilde taşırız.