6-new

1. Numaralı Nakliyat Şirketi

Her sene aktif olarak bir anket yapılır. Bu anketler her sektör için geçerli olur. Nakliyat, Ambar, Üretim ve Tüketim firmaları gibi bunlar arasında bir rekabet söz konusu olur. Bu yüzden yılın son 1 ayına girildiği zaman büyük  bir çekişme ve büyük bir hizmet akışı başlar. 11 Ay pasif olan firmalar bile bu son ay da kendini ıspatlamak kendi reklamını yapma adına hizmetlere ve çalışmalara başlar. Uzun lafın kısasına değinecek olursak yine 2017 yılının en iyi nakliyat firması GEBZE NAKLİYAT, seçildi. Bizlere oy veren veya vermeyen tüm takipçilerimize ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi buradan iletmek istedik. Bizleri lider konumdan hiçbir zaman uzak tutmayan müşterilerimize kampanya ve hizmet süprizini yine bu makalemizden Google aracılığı ile paylaşmak istedik. 

İşte Sizlere Süprizimiz ...

Gebze Nakliyat, İle % 20 İndirim 

Makale başlığımızda da okuduğunuz üzere sizlere tam  ay boyunca %20 indirim ile Nakliyat hizmetleri sunacağız. Sözleşme, ön protokol gibi sizlere zaman harcatacak hiç birşey yok. Yapmanız gereken müşteri temsilcilerimize bu kampanyadan yararlanmak istediğinizi belirtmektir. Geriye kalan işlemlerin tüm sorumluluklarını yine bizler alıyoru ve sizlere sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Kampanya hakkında detaylı bilgi paylaşımına gelelim.

Gebze Nakliyat, bu zamana kadar sunduğu hizmetler ve verdiği bilgilerin emeklerin sizler sayesinde boşa gitmediğini anladık. Değer verdiğinizi görmek ve bilmek bizleri onure etti. Bizler de ilk gün ki heves ile tüm çalışmalarımıza ara vermeden, hız kesmeden yeni projelerimiz ve kampanyalarımızdan bahsetmek isteriz. Projelerimizin temel hedefinde Hızlı Kargo sistemleri vardır. Bu sistemlerin ekstra özelliği maliyetinin biraz fazla olması ve en güzel yanı yüklerinizi 1 iş günü içerisinde teslim etmesidir. Bu hizmet 2018 yılı ile faaliyete geçti. Şuan bile bizler bu makaleyi düzenlerken, bu hizmetten yararlanan müşterilerimiz ve bilgi almak için arayan esnaflarımız oldu. Sizlerde geri kalmayın. Eminiz ki bu yeni proje kafalarınızda soru işaretleri oluştu. Bunu biliyoruz ama hangi konu da ne oluşturduğunu bilemeyiz. Sizler bizlere ulaşacaksınız ve sorunlarınızı ileteceksiniz. Bizler de her sorunu çözdüğümüz gibi bu sorunlarıda çözüp, sizlere akıcı bir bilgi desteği sağlayacağız. 

Gebze Nakliyat, kurumsal şirketlerinin 7 gün 24 saat hizmet verdiğini tekrar buradan belirtmek isteriz. Tüm yükleriniz için en uygun araçları, garajlarımızda tutuyor, bizlerden talep ettiğiniz andan itibaren 15 dk içerisinde adreslerinizde hazır hale geliyor. 

Farklılıklarımız ve hizmetlerimiz ile daha hızlı ve kolay  taşıyın...