6-new

​Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Firma olarak tüm müşterilerimizin yeni yılını en içten dileklerimiz ile kutluyoruz. Geçiş yaptığımız sene itibari ile güzel haberler, mutlu ve sağlıklı günler dileklerimizi tüm insanlık adına tutuyoruz. Acısıyla, tatlısıyla bir seneyi daha geri de bıraktık. Ülkemiz piyasası açısından güzel gelişimler sağlansa da terörden aldığımız darbeler ve hasarlardan kötü günler yaşadık. Umuyoruz ki yeni yıl tüm dünyaya mutluluk ve huzur getirir.

Gebze nakliyat, kuruluşumuzun kutladığı 27. Yıl makalemizi buradan siz değerli müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Bu geçen süre içerisinde bir çok değişikliğe gidildi. Hizmet farklılıklarını ortaya çıkardık, kalite standart ölçülerini yükselttik, geniş müşteri kitlesine hitap ettik, Türkiye' nin tüm il, ilçe ve köylerine kadar hizmet ağımızı büttük. Bunların hepsini kuruluşumuzdan bugüne kadar sorunsuz aktardık. 
Yeni yıl ile birlikte artan trafik cezaları göz önüne gelmektedir. Gerekli uygulamaların eksik olduğu zaman bir çok yasal işlem devreye girecek ve yüklü miktar da para cezaları uygulanacaktır. Hedeflenen işlem kazasız bir trafik yolculuğu ve şoförlerimizin daha dikkatli olmasıdır. Dikkatli olunduğu sürece hiç bir olası olumsuzluk yaşanmayacaktır. Kış aylarının da gelmesi ile birlikte kaza oranları biraz daha artış gösterebilir. Bu yüzden yola çıkan tüm şoförlerimizin daha dikkatli olması gerekmektedir. Bazı yollar kötü hava şartlarından daha fazla oran da etkilenmektedir. Araçlarımızın hakimiyeti için hız seviyemizi ayarlamamız gerekmektedir. 

Yeni Yılda da Yeni Kalite

27 Senelik tecrübelerimize dayanarak, hizmet anlayışımızı genişletiyoruz. Her noktaya hitap edecek çalışmalar inşa ediyoruz. Bunun temelin de uzman kadromuzu genişletiyor, araç filomuza eklemeler yapıyoruz. Açık araçlarımızın ve yandan açılan araçlarımızın sayısını arttırıyoruz. Yüklenemeyen hiç bir yükünüz kalmayacak. Kaliteli taşımacılığın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Araç sistemlerimizi geliştirdik. Teknolojinin piyasa da olan tüm ürünlerini kullanıyor, bu saye de farklı bir izlenim oluşturuyoruz. Tüm hizmetlerimiz, müşterilerimizin memnuniyetleri için geliştirilmektedir. Hedefimiz her çalışmamız da müşterilerimizi memnun bırakmaktır. Bunu gerçekleştirmeye başladığımız zaman müşterilerimiz tarafından ilk tercih edilen firma olduk. Hizmetlerimizi kaleme alıyor, diğer taraftan talep eden müşterilerimize, takdim ediyoruz.

Araç takip sistemleri
Yük konrol sistemleri
Yüklere en uygun araçlar
Yükleme sistemleri
İndirme Sistemleri

Bu çalışmalarımızı proje yürütmeliğin de uygulamaktayız. Bu çalışmalarımız sayesinde de istenilen hizmeti ve beklenen memnuniyeti garanti etmekteyiz. 

Gebze ilçesinde sunduğumuz hizmeti Nakliyat alanında en üst zirveye çıkarıyor, buradan istenilen tüm taşımacılık hizmetini sunuyoruz.